Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

naszstasio

offlinenaszstasio blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt STACH w IGN Projekt
60292 odwiedzin | wpisów: 36, komentarzy: 213, obserwuje: 50

kolejne udane zakupy ;-)

autor: naszstasio blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 Ostatnio z mężem bawimy się w łowców okazji ;-)

 

 

Z racji ograniczonego budżetu - przy dwójce malutkich dzieci pensja rozchodzi się jak woda dlatego nawet  jedna zaoszczędzona stówka to dla nas dużo. 

 

W ciągu ostatnich dwóch tygodni udało się nam kupić do dolnej łazienki

Kabinę prysznicową Koło Perline w promocji z obi za 819 zł

50l farby Śnieżka Grunt- mają służyć jako podkład na nasze tynki cementowo wapienne z piaskiem kwarcowym-tynki wyszly w miarę gładko więc zapadła decyzja że nie będziemy gipsować ścian, 

Co prawda do kuchni jeszcze mi trochę brakuje ale udało nam się zakupić piekarnik Boscha HBA 43T350 w śmiesznej cenie na wyprzedaży w awansie za 909 zł,  oraz zestaw garnków do indukcji Tefal Simply Chef za 270 zł. 

Teraz polujemyz mężem na panele z racji podłogówki w salonie mamy na oku Kronopola Dąb Edynburg Ac5 10mm w dodatku od dziś się zaczęła promo w Leroy-ku,  jednak najpierw musimy ugadać obydwie babcie do opieki nad naszymi szkrabami bo do najbliższego mamy prawie 100km.

Buszując na stronie Leroy Merlin wpadł mi w oko gres szkliwiony Botticino Grey Valdi Ceramica - niby przeceniony z 99 na 49,92  jednak sceptycznie podchodzę do tej promocji bowiem w ogóle nie słyszałam o takim producencie płytek. może Wy drodzy blogowicze widzieliście kiedyś te plyteczki na żywo? 

Niestety z braku funduszy muszę zapomnieć o swojej wymarzonej Santa Caterinie. Potrzebne jest nam 28m2 płytek do kuchni/wiatrołapu i korytarza, i tak się zastanawiam czy ten gres z promocji sprawdziłby się w tych pomieszczeniach????